Contact Us: 4379386 / 3514017 / 6689216 / 9941145 / 09476902228 / 09052906198 / 09473241969 / 0905223574
US Number: +1-415-251-45-41, Skype id: manila.booking, YM id: bookingph@yahoo.com
   
MENU
>
Overview
>
General Informations
>
Facilities
>
Location Map
>
How To Get There
>
Island Boracay
>
Site Map
>
Contact Us


 

 

Tree House Beach Resort & Bar

 

Tree House Beach Resort a bar, malý ostrov posetý palm-resort ve stredu zeme pri pobreží ostrova Boracay, Aklan, v západní cásti se Visayas regionu.

Je umístena na Boracay Island, který je nyní v prebytku více než tri až sto pláž strediska s více než dvema tisíci v rozmezí od peti kvalita-Star rozpoctu na ubytování, takže návštevníci se urcite najít co hledáte.

Boracay je tropický ostrov se nachází asi tri-sta patnáct kilometru nebo o dva až sto kilometru jižne od Manily a dva kilometry severozápadne od špicky ostrova Panay v západní Visayas oblast Filipín. Jedná se o jeden z Filipín 'nejpopulárnejších turistických destinací, protože mnoho stredisek se nachází na ostrove.

Cástecne kvuli jeho vítr a pocasí, cestovního ruchu v Boracay je na svém vrcholu behem Amihan sezóny. Behem Amihan, prevládající vítr fouká z východu. Boracay hlavní oblasti cestovního ruchu, White Beach, na západní strane ostrova a je chránené pred vetrem.

Behem sezóny Amihan, voda belavé Pláž je casto hladký-hladký. Na východní strane ostrova, na kopcích severního a jižního konce ostrova kanál Amihan sezóny vítr od východu na pevnine, na Bulabog Beach v centrální cásti ostrova na východní strane. To znamená, že reef-chránené vody z pláže, že ideální podmínky pro windsurfing a kiteboarding / kitesurfing.

Na ostrove, dva hlavní druhy dopravy jsou pomocí motorové tríkolky-po hlavní silnici nebo pešky podél pláže. Pedicabs jsou k dispozici také pro dopravu podél Beachfront cestu. Jiné dopravní prostredky patrí horská kola, quadbikes a motorek, všechny, které si lze pronajmout.

Chcete-li prozkoumat kolem pobreží ostrova, motorizované bancas a plachtení paraws jsou k dispozici k pronájmu. Jedná se o lod kanoe a jsou spolecné ocima ve vodách kolem ostrova. V plachtení paraw je úzkým trupem lodi s výsuvnými obou stranách a nekdy se cestující sedící na trampolína platforma mezi výložníky podporuje. Jedná se o extrémne rychlé vypnutí vítr, ale muže být nepraktický pro nezkušené moreplavci.

Strom House Beach Resort a Bar je prekrásné místo s výhledem na more a široká pláž, klidnou tichém beachfront. Mastek-prášek písek pláží, kde je nejlepší místo k relaxaci, odpocinout si a pobavit se cinnost.

Tak prijd a zkušenosti teplé personalizuje zákaznický servis zde, místo exotické orientální hezké a cisté ubytování v Angol silnici, place name Ambulong, vstup Boracay Island. Má také velký prostor, v klidném míste s krásnou zahradou, která jiste všichni budou milovat.

 

 

Vítejte

Strom House Beach Resort a Bar, nejžhavejší turistické míste na Filipínách, kde zahranicní a místní lidé se ocitli v ráji, kde od svete zajímá. Oni se ocitnou relaxaci, štestí a radosti s jejich láska se speciálne na rodinný Most prijatelnou cenu. Zjistete si nyní naše akce a slevu.

Budeme ocení English vyšetrování transakcí. Navštivte naší homepage nyní.

 

 

 

Experience relaxing tropical get away only here at.....

"TREE HOUSE BEACH RESORT AND BAR"

 

 

 

 
philippine flagsaudi arabia flagbulgaria flagchina flagcroatia flagczech republic flagdenmark flagnetherlands flagfinland flagfrance flaggermany flaggreece flagisrael flagindia flagindonesia flagitaly flagjapan flagsouth korea flaglatvia flaglithuania flagnorway flagpoland flagportugal flagromania flagrussia flagserbia flagslovakia flagslovenia flagspain flagsweden flagukraine flag
 
Some contents are property of their respective owners and contributors and may be protected by copyrights. We are not responsible for any mistakes in information materials, written or any other kind. This is a travel agent website. All Rights Reserved Monday, 22 January 2018, 07:32 PM CST