Contact Us: 4379386 / 3514017 / 6689216 / 9941145 / 09476902228 / 09052906198 / 09473241969 / 0905223574
US Number: +1-415-251-45-41, Skype id: manila.booking, YM id: bookingph@yahoo.com
   
MENU
>
Overview
>
General Informations
>
Facilities
>
Location Map
>
How To Get There
>
Island Boracay
>
Site Map
>
Contact Us


 

Tree House Beach Resort & Bar

 

Tree House Beach Resort a bar, malý ostrov posiaty palm-resort v strede krajiny pri pobreží ostrova Boracay, Aklan, v západnej casti sa Visayas regióne.

Je umiestnená na Boracay Island, ktorý je teraz v prebytku viac ako tri až sto pláž strediska s viac ako dvoma tisíckami v rozmedzí od piatich kvalita-Star rozpoctu na ubytovanie, takže návštevníci sa urcite nájst co hladáte.

Boracay je tropický ostrov sa nachádza asi tri-sta pätnást kilometrov alebo o dva až sto kilometrov južne od Manile a dva kilometer severozápadne od špicky ostrova Pana v západnej Visayas oblast Filipín. Ide o jeden z Filipín 'najpopulárnejších turistických destinácií, pretože mnoho stredísk sa nachádza na ostrove.

Ciastocne kvôli jeho vietor a pocasie, cestovného ruchu v Boracay je na svojom vrchole pocas Amihan sezóny. Pocas Amihan, prevládajúci vietor fúka z východu. Boracay hlavné oblasti cestovného ruchu, White Beach, na západnej strane ostrova a je chránené pred vetrom.

Pocas sezóny Amihan, voda belavé Pláž je casto hladký-hladký. Na východnej strane ostrova, na kopcoch severného a južného konca ostrova kanál Amihan sezóny vietor od východu na pevnine, na Bulabog Beach v centrálnej casti ostrova na východnej strane. To znamená, že reef-chránené vody z pláže, že ideálne podmienky pre windsurfing a Cyklistika / kitesurfing.

Na ostrove, dva hlavné druhy dopravy sú pomocou motorovej trojkolky-po hlavnej ceste alebo pešo pozdlž pláže. Pedicabs sú k dispozícii aj pre dopravu pozdlž Beachfront cestu. Iné dopravné prostriedky patria horské bicykle, quadbikes a motoriek, všetky, ktoré si možno prenajat.

Ak chcete preskúmat okolo pobrežia ostrova, motoristické bancas a plachtenie paraws sú k dispozícii na prenájom. Jedná sa o lod kanoe a sú spolocné ocami vo vodách okolo ostrova. V plachtenie paraw je úzkym trupom lode s výsuvnými oboch stranách a niekedy sa cestujúci sediaci na trampolína platforma medzi výložníky podporuje. Ide o mimoriadne rýchle vypnutie vietor, ale môže byt nepraktický pre neskúsených moreplavci.

Tree House Beach Resort a Bar je prekrásne miesto s výhladom na more a široká pláž, kludnú tichom beachfront. Mastenec-prášok piesok pláží, kde je najlepšie miesto na relaxáciu, odpocinút si a zabavit sa cinnost.

Tak príd a skúsenosti teplej personalizuje zákaznícky servis tu, miesto exotické orientálne pekné a cisté ubytovanie v Angole ceste, place name Ambulong, vstup Boracay Island. Má tiež velký priestor, v pokojnom prostredí s krásnou záhradou, ktorá iste všetci budú milovat.

 

 

 

Vitajte

Strom House Beach Resort a Bar, najhorúcejšie turistické mieste na Filipínach, kde zahranicnej a miestny ludia sa ocitli v raji, kde od svete zaujíma. Oni sa ocitnú relaxáciu, štastia a radosti s ich láska sa zvlášt na rodinný Most prijatelnú cenu. Zistite si teraz naše akcie a zlavu.

Budeme ocenia English vyšetrovanie transakcií. Navštívte našu homepage teraz.

 

 

 

Experience relaxing tropical get away only here at.....

"TREE HOUSE BEACH RESORT AND BAR"

 

 

 
philippine flagsaudi arabia flagbulgaria flagchina flagcroatia flagczech republic flagdenmark flagnetherlands flagfinland flagfrance flaggermany flaggreece flagisrael flagindia flagindonesia flagitaly flagjapan flagsouth korea flaglatvia flaglithuania flagnorway flagpoland flagportugal flagromania flagrussia flagserbia flagslovakia flagslovenia flagspain flagsweden flagukraine flag
 
Some contents are property of their respective owners and contributors and may be protected by copyrights. We are not responsible for any mistakes in information materials, written or any other kind. This is a travel agent website. All Rights Reserved Monday, 22 January 2018, 07:41 PM CST